אדריכלית ומעצבת פנים

about

בית בשבילי הוא מקום בו מרגישים את אותה תחושה נוחה, חמה ונעימה, מקום אליו רוצים לחזור ובו כיף להיות, מקום המפרה אותנו ונותן לנו השראה, מקום שאוהבים.

מתוך אמונה זו, בשילוב האהבה העזה שלי למקצוע, אני יוצרת לכל לקוח את הבית המיוחד שמתאים רק לו, אני קשובה ואוהבת ללמוד את החלום של הלקוח ומציעה לו תכנון קפדני עם תשומת לב לפרטים הקטנים ולכל פינה בבית ותמיד רואה לנגד עיניי את התמונה השלמה.

 

כל פרויקט עבורי הוא חוויה חדשה ומלהיבה של יצירה, תוך התחשבות כמובן באתגרי התקציב, השטח, הצרכים והחוקים. בכל פעם מחדש אני נרגשת לתרגם את הפנטזיות, המחשבות והרעיונות של הלקוח למציאות פרקטית, אסתטית ולסביבה ממשית של מגורים.

נעים מאוד, קוראים לי הגר פאר, בעלת משרד לאדריכלות, עיצוב פנים ופיקוח צמוד. בעלת מקצוע בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים כבר יותר מ- 10 שנים ואני מאמינה בשאיפה למוצר השלם והטוב ביותר, תוך השקעת מחשבה רבה, סבלנות, הבנה ואכפתיות.

 

אם אתם מתחברים למילים, לרוח הדברים, אם השקט הנפשי שלכם שווה כסף, הזמן יקר לכם ואתם רוצים בית שעובד בשבילכם, בית שמפיקים ממנו הנאה, שיש בו ייחוד והוא מאורגן ומתוכנן בקפידה, אם אתם רוצים מקום של הקשבה, שתמיד יש עם מי לדבר, אתם בדיוק במקום הנכון ואתם מוזמנים להתרשם, להרים לי טלפון ונקבע פגישה.