אדריכלים ומעצבי פנים

תכנון מרפסת פרגולה מפנקת עם מדשאה

איך אתם רואים את הבית שלכם? מה אתם מרגישים כשאתם נכנסים אליו?
מה חשוב לכם בבית?
בבתים שאני מתכננת יש אוירה טובה, מרעננת, אני משקיעה מחשבה רבה בכל פינה ופינה ויוצרת הרמוניה בין הפרטים השונים בבית.
אני שמה דגש על איזון ועדינות אסתטית, אני מתכננת בתים נוחים, פרקטיים שעובדים בשבילכם.

השיטה שלי מושתתת על חסכון  בזמן וכסף

חשוב לי שתדעו:

דבר ראשון אתם נכנסים למעגל הלקוחות הפרטיים שלי וזה אומר עבודה ישירה מולי, אחד על אחד, שלא כמו במשרדים רבים אחרים, יש לכם ערוץ תקשורת ישיר ופתוח ואתם חוסכים בכך זמן, אנרגיה וכסף.

 

אתם מקבלים תכנון חכם, ניצול מדהים, מקסימלי של כל מ”ר בבית ואתם חוסכים בכסף, כיוון שכל מ”ר שווה מינימום 6000 ₪ כך שאם חסכתי לכם נאמר רק 10 מ”ר לא מנוצלים למעשה חסכתי לכם 60,000 ₪.

 

אני יודעת לראות את הפרטים הרבים מבלי לאבד את התמונה השלמה, העבודה שלי מדויקת ועם מחשבה רבה על כל פינה בבית.

 

אתם מקבלים תוצאה איכותית מבלי לאבד את הכיף וההנאה של התהליך – התהליך השיתוף והרגישות חשובים מבחינתי לקבלת תוצאה טובה הרבה יותר.

 

אני רגישה לצרכי הלקוח ע”י הבנה ותפישה נכונה של הטעם האישי, אני מתייחסת ברצינות רבה לצרכים הייחודיים, תוך שילוב התובנות המקצועיות שלי למניעת טעויות.

 

יש לי מערכת קשרים ויחסי עבודה של שנים עם בעלי מקצוע שאפשר לסמוך עליהם.

 

אני שמה דגש על תכנון בית פונקציונלי, פרקטי לאנשים, והאסתטיקה והיופי חשובים לי מאוד כיוון שהם משפיעים עלינו, הסביבה שלנו משפיעה עלינו.

 

חשוב לי שתדעו שאני אוהבת לעבוד עם אנשים שרוצים להגשים את החלום שלהם, שמעיזים לחלום ואני בוחרת עם מי לעבוד, אני לא עובדת עם כל אחד.
היתרון הגדול שלי על פני משרדים רבים אחרים הוא חבילה שלמה שהכול כלול בה: תכנון אדריכלי, עיצוב פנים ופיקוח בניה צמוד, יומיומי באתר. = יש לכם כתובת אחת לפנות אליה