אדריכלות ועיצוב פנים

כשאני מתכננת בתים | אדריכלות ועיצוב פנים, אני רואה בעיני רוחי מקומות יפים להיות בהם, מעברים נוחים לעבור בהם. אני יוצרת פינות של אהבה ומרחבים של הרמוניה.

כשאני מעצבת בתים/חללים/אזורים אני משתעשעת עם אור, טקסטורות, צורות, צבעים וחומרים.

אני יוצרת אדריכלות ועיצוב פנים מתוך אהבה גדולה, מהמהות שלי, מהרצון הפעיל שלי לעזור וליצור את הבית התומך, המדויק, הנוח והנעים והכי שלכם.

מתוך אמונה זו, בשילוב האהבה העצומה שלי למקצוע, אני יוצרת לכל לקוח את הבית המיוחד שמתאים לו, אני קשובה ואוהבת ללמוד את החלום של הלקוח ומציעה לו תכנון קפדני עם תשומת לב לפרטים הקטנים ולכל פינה בבית ותמיד רואה לנגד עיניי את התמונה השלמה.

 

כל פרויקט עבורי הוא חוויה חדשה ומלהיבה של יצירה, תוך התחשבות באתגרי התקציב, השטח, הצרכים והחוקים. בכל פעם מחדש אני נרגשת לתרגם את הפנטזיות, המחשבות והרעיונות של הלקוח למציאות פרקטית, אסתטית ולסביבה ממשית של מגורים. ובכל פעם אני נדהמת לראות את התוצאות בשטח וכמה הם תואמות את הדרישות ואף מעבר.

נעים מאוד, קוראים לי הגר פאר, בעלת סטודיו לאדריכלות, עיצוב פנים ניהול בניה ופיקוח צמוד. בעלת מקצוע בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים כבר יותר מ- 14 שנים ואני מאמינה בשאיפה למוצר השלם והטוב ביותר, תוך השקעת מחשבה רבה, סבלנות, הבנה ואכפתיות.

 

אתם מתחברים למילים  ולרוח הדברים?   השקט הנפשי שלכם שווה כסף?  הזמן יקר לכם ואתם רוצים בית שעובד בשבילכם, בית שמפיקים ממנו הנאה, שיש בו ייחוד והוא מאורגן ומתוכנן בקפידה?   אתם רוצים מקום של הקשבה?  אתם בדיוק במקום הנכון ואתם מוזמנים להתרשם וליצור קשר. אשמח לשוחח עמכם ולהבין את הצרכים, הרצונות והפרטים הנוספים…