אדריכלים מומלצים בשרון

איך אתם חולמים את הבית שלכם? מה אתם רוצים להרגיש כשאתם נכנסים לבית? מה חשוב לכם בבית?
בבתים שאני מתכננת יש אוירה טובה, מרעננת, מרווחת ונעימה. אני משקיעה מחשבה רבה בכל פינה ופינה ויוצרת הרמוניה בין הפרטים השונים בבית.
אני שמה דגש על איזון ועדינות אסתטית, אני מתכננת בתים נוחים, פרקטיים שעובדים בשבילכם.

היתרונות שלי:

 

יתרון ראשון מובהק  – אתם נכנסים למעגל הלקוחות הפרטיים שלי וזה אומר עבודה ישירה מולי, אחד על אחד, שלא כמו במשרדים רבים אחרים, יש לכם ערוץ תקשורת ישיר ופתוח ואתם חוסכים בכך זמן, אנרגיה וכסף.

 

יתרון שני – אתם מקבלים תכנון חכם, ניצול מדויק, מקסימלי של כל מ”ר בבית ואתם חוסכים בכסף, כיוון שכל מ”ר שווה מינימום 7000 ₪ כך שאם חסכתי לכם נאמר, רק, 10 מ”ר לא מנוצלים,

למעשה חסכתי לכם 70,000 ₪.

 

יתרון שלישי – אני יודעת לראות את הפרטים הרבים מבלי לאבד את התמונה השלמה, העבודה שלי מדויקת ועם מחשבה רבה על כל פינה בבית.

 

יתרון רביעי – אתם מקבלים תוצאה איכותית מבלי לאבד את הכיף וההנאה של התהליך. התהליך השיתוף וההקשבה, חשובים מבחינתי לקבלת תוצאה טובה הרבה יותר.

 

יתרון חמישי – אני יודעת להקשיב ולמפות את צרכי הלקוח ע”י הבנה ותפישה נכונה של הטעם האישי, הבנת הצרכים הייחודיים ושילוב התובנות המקצועיות שלי מכל השנים, למניעת טעויות.

 

יתרון שישי – יש לי מערכת קשרים ויחסי עבודה של שנים עם בעלי מקצוע שאפשר לסמוך עליהם ואני יודעת כיצד לפנות אל בעלי המקצוע כדי למצות את הפוטנציאל מכל אחד.

 

יתרון שביעי – אני שמה דגש על תכנון בית פונקציונלי, פרקטי, לאנשים (ולפעמים גם לז’ורנלים), ובו זמנית האסתטיקה והיופי חשובים לי מאוד. זאת מתוך ההבנה כי הסביבה שלנו משפיעה עלינו.

 

יתרון שמיני (וכלל לא אחרון) – חשוב לי לעבוד עם אנשים שרוצים להגשים את החלום שלהם, שמעזים לחלום, שרואים את התמונה הכוללת וגם את חשיבות הפרטים הקטנים.

וזה אומר שעובדים עם חזון ולא סתם מתכננים בית יפה

 

וה…יתרון הגדול שלי על פני משרדים רבים אחרים הוא חבילה שלמה שהכול כלול בה: תכנון אדריכלי, עיצוב פנים ניהול ופיקוח בניה צמוד יומיומי באתר. = יש לכם כתובת אחת לפנות אליה